OPTİMİZASYON

İnternet Reklamları Nedir?

Ekleyen AHMET AKKÜP

Etkisinin ölçülebilirliği, hedef kitleyi yakalamadaki esneklik, küçük bütçelerle bile etkili reklam yapma olanağı ve durmadan gelişen dijital dünyanın avantajları ile İnternet, reklam mecraları içinde yükselen ve değerli bir seçenek olmaktadır.

İnternet Reklamları Nedir?


3.Göz Media, internette reklam vermek isteyen firmalara 2001 yılından beri hizmet vermektedir.

İnternet reklamlarını bu kadar etkin kılan en önemli faktör internet kullanıcı sayısısında özellikle son yıllarda meydana gelen hızlı büyüme gelmektedir. Kullanıcı sayısındaki artışa paraler, bir çok gelişmiş ülkede internet reklamcılığının reklam pastasından aldığı pay, televizyon'un ardından ikinci sıraya yükselmiştir. Birçok gelişmiş ülkede, İnternet reklamlarına harcanan bütçeler, gazete, radyo gibi mecraları geçmiş durumda.

Artık insanların neredeyse yaşamsal tüm gereksinimlerini internet üzerinden gidermekte olduğu bir dönem içerisindeyiz. Tüketicilerin mecra tüketiminde İnternet, en önemli iki mecradan bir haline gelmiştir.

3.Göz Media internet reklamları hususunda destek verdiği tüm firmalara çeşitli internet reklamcılığı modelleriyle çözümler sunmaktadır. Bunlar;

- Banner Reklamları
- Arama Motoru Reklamları SEO (Arama Motoru Optimizasyonu)
- Affiliate Marketing (Satış Ortaklığı Sistemi)
- SMY (Sosyal Medya Yönetimi)
- Banner tasarım ve uygulama

FACEBOOK İLE YORUMLA

YUKARI