MOBİL

Google Chrome 41, sayfa yenileme özelliği ile geldi!

Ekleyen FEYZULLAH GÜNEŞ

Google'ın geçtiğimiz günlerde mobil web tarayıcısı Chrome'un Beta olan 41 sürümünü 42'ye yükselttiğini ve yeni özellikler eklediğini duyurmuştuk. Google geçtiğimiz saatler itibari ile Chrome 41 final sürümünü kullanıma sundu.

Google Chrome 41, sayfa yenileme özelliği ile geldi!


Yeni güncelleme ile birlikte web tarayıcı üzerinden ekran görüntüsü paylaşabilecek. Ayrıca tarayıcıya eklenen en büyük özelliğin sayfa yenileme olduğunu söyleyelim. Daha önce Windows PC'nize eklenti kurarak veya F5 tuşu ile yapabildiğiniz sayfa yenileme artık tamamıyla değişmiş durumda. Akıllı telefonlarda da durum farklı değil. Bundan sonra telefonunuzda sayfayı yenilemek için ekranı aşağı doğru kaydırmak. Sayfa sizin için otomatik olarak yenilenecektir

Öte yandan Google Chrome 41 sürümü ile "Ayarlar" sekmesi tamamen değişmiş durumda. Ayrıca bir sonraki Chrome 42 sürümünde daha önce bir sitenin sadece URL'sini paylaşabildiğiniz sayfanın yeni sürüm ile birlikte ekran görüntüsünü de arkadaşlarınıza gönderebileceksiniz. Şimdilik bu özellik 42 beta sürümünde yer alıyor ve şuan Gmail, Hangouts ve diğer Google uygulamaları tarafından destekleniyor.

Google Chrome 41 final sürümü Google Play Store'da kullanıma sunulmuş bulunuyor.

 Google Chrome 41 Mobil İndir
Google Chrome

FACEBOOK İLE YORUMLA

YUKARI